Το ΕΚΠΑ για τα 200 χρόνια της Επανάστασης του 1821

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Κεντρικές εκδηλώσεις Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών στο πλαίσιο του εορτασμού της επετείου των 200 χρόνων

ΚΕΝΤΡΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΘΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΟΥ ΕΟΡΤΑΣΜΟΥ ΤΗΣ ΕΠΕΤΕΙΟΥ ΤΩΝ 200 ΧΡΟΝΩΝ

από την Ελληνική Επανάσταση (1821-2021) Τα διακόσια χρόνια του ελληνικού κράτους Απολογισμοί και προοπτικές Κύκλος ημερίδων με αφορμή την επέτειο των διακοσίων χρόνων από την Επανάσταση
(ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ) METAΘΕΣΗ ΤΗΣ 3Η ΗΜΕΡΙΔΑΣ  της 27ης Ιανουαρίου 2022

(ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ) METAΘΕΣΗ ΤΗΣ 3η ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΤΗΣ 27ης ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2022

Τα διακόσια χρόνια του ελληνικού κράτους Απολογισμοί και προοπτικές

200 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ

Με αφορμή την επέτειο των διακοσίων χρόνων από την έναρξη της Ελληνικής Επανάστασης (1821-2021)

Αναβολη διεθνους συνεδριου

ΑΝΑΒΟΛΗ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ

Δευτέρα 06 Ιουλίου 2020

Κατ’ εφαρμογή των νέων μέτρων του Εθνικού Οργανισμού Δημόσιας Υγείας (Ε.Ο.Δ.Υ.) για την αποφυγή της διασποράς του κορονοϊού, αναβάλλεται το Διεθνές Συνέδριο το οποίο επρόκειτο να πραγματοποιηθεί στις 20-21 Μαρτίου 2020 στο Κεντρικό Κτίριο του Πανεπιστημίου Αθηνών (Πανεπιστημίου 30) με τη νέα ημερομηνία διεξαγωγης του Διεθνους Συνεδρίου να...